Tuuleenergiast nõrgestatud Eesti riigikaitse II

EU Corruption
Kolm Balti riiki leppisid mitu aastat tagasi kokku, et lahkuvad Vene elektrivõrgust 2026. aastal. Nüüd aga soovib Leedu seda teha juba järgmisel, 2024. aastal, kuid Eesti pole nõus.

See ei seisne ainult lindude tükeldamises või vibratsioonis kalade eemale ajamises. Ka eestlastel tasub seal olla! See tuulepark nõrgendab palju kohalikke arenguvõimalusi. Tuuleveskipargid põhjustavad muu inimtegevuse, näiteks turismi, peatumise. Läänest pärit tuurid ei peatu enam hetkel, kui nad näevad sama jama nagu kodus. Nad tahavad autentset loodust ja kultuuri. Kinnisvarahinnad langevad otse, kui plaan saab realistliku staatuse. Pank vaata ette ja piira investeeringuid. Kalapüük peatub. Luksuslik jahtide tööstuse areng peatub.

Kavandatavad 160 300 meetri kõrgust torni on riskantne ja riskantne tööstuskoletis kõigile. Me elame kriisiaegadel, ELi toetus aastani 2050 on ebakindel. Allpool näete, et venelased on seotud. Arvakem, miks. Miks me ei lase vabal turul valida. USA ja Hiina panustavad täielikult päikese- ja tuuleenergiale. Valitsuse ülesanne ei ole alustada riskantsete tuuleparkide plaanidega. Ka valitsuse poolt antud lepingud on KAUGI pikad ja puhastusgarantii puudub. Tõenäoliselt on asi selles, et meie president töötas varem Eesti Energeetikas. Ta kulutab kogu oma aja sellele. Külas Narvas, Kihnus ja nüüd vestleb EL energiabossidega. Ta tahab saada tööd OECD-s ja näib, et müüb meid kõiki, et seda teha. Palun mõelge, enne kui oma maa ja mere ära anname. Oleme vaid paarkümmend aastat iseseisvad!

Isegi venelastel on selles tuulikupargis osalus. Esmalt keeldus neist Kapo. Meile meeldib kõigepealt teada, miks mitte. Venelaste ehitatud tuulikud pole meie parim valik. Militaarne majanduslik ja ökoloogiline oht. On peaaegu kahtlane, et me ei vaata päikeseenergiat nagu Kanada, USA ja isegi Hiina. Miks meil on vaja ettevõtet, kes tõstis Kurski aatomiallveelaeva ja otsib praegu tööd Põhjamere naftahinnad langevad ja sadu avamereplatvorme on suletud. Julge mõelda. See on teie iseseisev riik. Vabaduse ja demokraatia eest tuleb iga kord võidelda. Eesti on üles ehitatud Hanze laevandusele, kalapüügile ja vabakaubandusele. Ei ole mõistlik ohkada tühjalt seisva ehitusfirma pardal sõlmitud tähtajatutest lepingutest venelastega. Puuduvad ka puhastuspanga garantiid ja kindlustuspoliisid. Nad lihtsalt kõnnivad pärast suurt tormi minema. Kahekordse maksja arve ja vabadus kaalul.
   
developmenthttps://arileht.delfi.ee/news/uudised/kolm-voimalikku-pohjust-miks-kapo-peab-suure-meretuulepargi-arendajaid-julgeolekuohuks-eestile?id=85835063&fbclid=IwAR2RmkeGH-Mmsb1Kw5tdMnDiFx3aQBmlffUoyi9LgqJNceBbhyV7cYbw8bMhttps://www.vanoord.com/news/2017-van-oord-joint-venture-awarded-nord-stream-2-rock-placement-loi
image 2020 10 28 190026
https://www.vanoord.com/news/2020-van-oord-starts-cooperation-estonian-offshore-wind-

Simple final question is why Estonia wants Windmills more than any other country by size? 

image